RAJATE SISÄMEST.KISAT 2011

 

18.-19.3.2011

C-lk KAKSINPELI

 

 

PELIT AMMATTILAISERINÄ ! (8:aan Gameen, tiebrake 7-7)

 

SEMEISSÄ LOHKOYKKÖSET KOHTAAVAT PARHAAN

 

KAKKOSEN (GAMESUHDE RATKAISEE JÄRJESTYKSEN)

 

VOITTAJAT FINAALIIN JA HÄVINNEET PRONSSIOTTELUUN !

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 1 (PE)

 

Christian H

Mikko K

 T.Kurki

Ville L

Christian Hallberg

 

XXXXXXXXXXX

 1 - 8

0 - 8

0 - 8

Mikko Korpinen

 

 8 - 1

XXXXXXXXXXX

 1 - 8

 4 - 8

Tapio Kurki

 

 8 - 0

 8 - 1

XXXXXXXXXXX

 2 - 8

Ville Lampi

 

 8 - 0

 8 - 4

 8 - 2

XXXXXXXXXXX

LOHKON JÄRJESTYS:

1) Ville

2) T.Kurki

 

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 2  (LA)

 

Harri R

Janne M

Mathias K

 

Harri Hartikka

 

XXXXXXXXXXX

 8 - 3

 8 - 2

 

Janne Mellin

 

 3 - 8

XXXXXXXXXXX

 8 - 7

 

Mathias Kalliokoski

 

 0 - 8

 7 - 8

XXXXXXXXXXX

 

LOHKON JÄRJESTYS:

1) Harri H

2) Janne

 

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 3  (LA)

 

Ari S

Harri R

Raimo T

Sauli K

Ari Siikasaari

 

XXXXXXXXXXX

 8 - 3

8 - 0 (3-0 rtd)

 8 - 0

Harri Roschier

 

 3 - 8

XXXXXXXXXXX

 8 - 0 (wo)

 8 - 6

Raimo Tuohimetsä

 

 0 - 8 (wo)

 0 - 8 (wo)

XXXXXXXXXXX

 0 - 8 (wo)

Sauli Kivivuori

 

 0 - 8

 6 - 8

 8 - 0 (wo)

XXXXXXXXXXX

LOHKON JÄRJESTYS:

 

1) Ari

2) Harri R

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMI 1:

 

 

 

 

 

HARRI HARTIKKA    vs   VILLE LAMPI

 8 - 3

 

 

 

 

 

 

SEMI 2:

 

 

 

 

 

HARRI ROSCHIER    vs   ARI SIIKASAARI

 8 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAALI:

 

 

 

 

HARRI HARTIKKA    vs   HARRI ROSCHIER

 8 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

PRONSSIOTTELU:

 

 

 

ARI SIIKASAARI    vs   VILLE LAMPI

 

 8 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAJATE SISÄMEST.KISAT 2011

 

25.-26.3.2011

AVOIN KAKSINPELI

 

 

PELIT AMMATTILAISERINÄ ! (8:aan Gameen, tiebrake 7-7)

 

SEMEISSÄ LOHKOYKKÖSET KOHTAAVAT PARHAAN

 

 

KAKKOSEN (GAMESUHDE RATKAISEE JÄRJESTYKSEN)

 

VOITTAJAT FINAALIIN JA HÄVINNEET PRONSSIOTTELUUN !

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 1

 

Peksi

Anders

Ari

 

Pekka Salonen

 

XXXXXXXXXXX

8 - 0 (wo)

 8 - 5

 

Anders Planting

 

0 - 8 (wo)

XXXXXXXXXXX

 5 - 8

 

Ari Siikasaari

 

 2 - 8

 8 - 5

XXXXXXXXXXX

 

LOHKON JÄRJESTYS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 2

 

Henkka B-K

Harri H

Hessu

 

Henrikki Brummer-K

 

XXXXXXXXXXX

 8 - 3

 8 - 3

 

Harri Hartikka

 

 3 - 8

XXXXXXXXXXX

 8 - 4

 

Heikki Kärnä

 

 3 - 8

 4 - 8

XXXXXXXXXXX

 

LOHKON JÄRJESTYS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOHKO 3

 

Janne

Mika

Timi

 

Janne Ilvonen

 

XXXXXXXXXXX

8 - 0 (wo)

 7 - 8

 

Mika Ihamäki

 

0 - 8 (wo)

XXXXXXXXXXX

0 - 8 (wo)

 

Tim Östman

 

 8 - 7

8 - 0 (wo)

XXXXXXXXXXX

 

LOHKON JÄRJESTYS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMI 1:

 

 

 

 

 

PEKKA

     vs

ARI

8 - 0

 

 

 

 

 

 

 

SEMI 2:

 

 

 

 

 

HENKKA

     vs

TIMI

8 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAALI:

 

 

 

 

PEKKA

     vs

HENKKA

8 - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRONSSIOTTELU:

 

 

 

ARI

     vs

TIMI

8 - 2